Království v dětském pokoji

Pokud máte dceru v předškolním věku, jistě si nejenom libuje ve hře s panenkami, ale zaručeně se také cítí být vílou, nebo princeznou. K tomu samozřejmě potřebuje nezbytné doplňky, jako jsou šaty, korunky, šperky a trůn. To všechno jste jako rodiče schopni svému miláčkovi opatřit. Ale ještě schází zámek! To už je trochu tvrdší oříšek. Pokud nechcete neustále přestavovat vybavení dětského pokoje a vytvářet do nekonečna provizorní království, pořiďte své dceři, nebo vnučce dětský textilní stan princezny Amélie, Barborky, nebo Aničky.
Portrét malého děvčete s červenou kápí na hlavě
Název království už ponechte na jeho malé obyvatelce, ale buďte ujištěni, že vaše dítko bude nadšeno ze svého vlastního tajného koutku, který pojme celou královskou družinu plyšáků a dvorních dam v podobě panenek. Stan v podobě růžového zámku může samozřejmě přijímat i urozené návštěvy, jako jsou kamarádky a možná bude vzat na milost i některý z rytířů, pokud se vyznamená nějakým hrdinským činem. Pokud by snad nestačil tento příbytek pro početné obyvatelstvo, nabízíme i model stanu v designu středověkého hradu, kde se mohou usídlit rytíři, nebo král s královnou.
Dětská korunka pro princeznu
Dětská fantazie si jistě poradí v každém případě ať už budou mít tyto stany postaveny na zahradě, nebo v některém z pokojů v bytě. Velkou výhodou je totiž jejich lehká a snadno přenositelná konstrukce, takže svoje dítka budete mít stále na dohled. Dalším výhodným aspektem je fakt, že mnoho hraček a kostýmů se už nebudou povalovat všude v celém bytě, ale budou na dosah ruky, připraveny k potřebám hry vašeho dítka právě v tomto textilním stanu.

Dopřejte svým dětem opravdový pocit soukromí, které bude skutečně patřit jenom jejich tajemstvím, snům, plánům a spikleneckým tajným poradám se sourozenci, nebo kamarády. Dopřejte jim království, které mohou v mžiku přemístit, kamkoliv se jim zamane.